Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Revolučná podprsenka: Dokáže zachrániť dva ľudské životy!

15.09.2012 Nina Frisby

Základný pilier obliekania každej ženy dokáže omnoho viac, než len zvýrazniť krivky, vytvoriť „údolie“ na hrudi nositeľky a prilákať mužské pohľady.

Konkrétne podprsenka Emergency Bra sa môže zmeniť na filtračnú masku, cez ktorú sa k vám nedostane nielen prach, ale ani radiácia. Jej stvoriteľka, ukrajinská doktorka Elena Bodnar, má totiž skúsenosti s radiáciou z prvej ruky. Ako mladá lekárka pomáhala obetiam výbuchu v Černobyle. Na základe skúseností navrhla a vytvorila kúsok, ktorý v prípade podobnej katastrofy dokáže zachrániť až dva ľudské životy!

Podprsenka, ktorá podporuje konkrétne partie presne ako jej slávnejšia sestra napríklad z Victoria´s Secret, sa dá rozdeliť na dve polovice a každý košíček sa premení na masku! „Nie je to úžasné? Každá žena má dva prsníky, a tak môžete zachrániť nielen seba, ale aj muža podľa vášho výberu,“ hovorí doktorka Bodnar.

1396197:fullwidth:true:true:true

To je niečo pre paranoidné povahy! Hoci, jadrová havária dnes striehne za každým rohom. Podprsenku si môžete kúpiť za 29,99 dolára (okolo 23 eur).

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE