Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Dove, každodenný zážitok!

17.09.2012 PR článok

Poznáme už prvé štyri kroky. Kruh uzatvára posledný, nie však menej dôležitý krok ku dokonalej ženskej kráse. Starajte sa o seba s telovými mliekami a krémami na ruky DOVE.

Eva Pribylincová a Michaela Blaško 3 obrázky vo fotogalérii Eva Pribylincová a Michaela Blaško

Pokožka je denne vystavovaná vonkajším vplyvom, opotrebováva sa a unavuje. Rozmaznávajte ju, hĺbkovo hydratujte. Pomôže vám k tomu jedinečná zmes DeepCare COMPLEX vyvinutá práve pre absolútny pocit výživy pokožky a vašej spokojnosti.

1396761:gallery:true:true:trueProgram Päť krokov ku kráse, to je päť rôznych produktov Dove, ktoré vás dovedú k dokonalej harmónii. Tieto prípravky pokryjú všetky potreby základnej starostlivosti o pokožku. Každý mesiac sa zameriame na jeden konkrétny výrobok Dove a povieme si, ako sa používa a ako nám prospieva. Ambasádorky kampane - dermatologička MUDr. Michaela Blaško, PhD. spolu s moderátorkou rádia Jemné Melódie Evou Pribylincovou vedia, aká dôležitá je pravidelná starostlivosť, a preto denne používajú prípravky Dove.

Po voňavej relaxačnej sprche doprajte svojej pokožke ďalšiu dávku hydratácie. Siahnite po telových mliekach Dove! Sú vhodné na suchú, normálnu, a dokonca aj mierne mastnú kožu. „Z piatich krokov Dove je pre mňa práve toto krok ku kráse, pretože telovým mliekom rozmaznávam svoju pokožku a ošetrujem suché miesta,” hovorí Eva Pribylincová. To, že nám telové mlieka Dove naozaj prospievajú, potvrdzuje aj dermatologička MUDr. Michaela Blaško, PhD.: „Všetky telové mlieka Dove obsahujú zmes DeepCare COMPLEX, ktorá pomáha navrátiť koži stratený lipidový film, vyživuje ju a hĺbkovo hydratuje.“ Zahaľte sa do zázračného krémového plášťa a dodajte svojej smädnej pokožke všetko, čo si pýta a zároveň vás ochráni pred vplyvmi životného prostredia.

Doprajte si príjemný pocit starostlivosti o samú seba. Krása nie je len na povrchu. Nie je to len o tom, čo sme dostali do vienka, ale o všetkom, čo pre seba môžete urobiť! S Dove 5 krokov ku kráse sa môžete cítiť sviežo a krásne po celý deň. Rozmaznávajte sa a vytvárajte harmóniu vo svojej duši. Pretože cítiť sa šťastne, znamená vyzerať krásne!


Spoľahnite sa na nás. S telovými mliekami Dove nebude vaša pokožka nikdy suchá. Vyberte si to, čo vám viac vyhovuje. Telový krém Dove Silky Nourishment zjemňuje pokožku a zanecháva ju hodvábnu a jemnú na dotyk. Intenzívnu hydratáciu a výživu poskytuje telové mlieko Dove Essential Nourishment. O vaše ruky sa postará a zjemní vašu pokožku krém Dove Essential Nourishment.

 

 Cítim sa šťastne, vyzerám krásne.

www.mojdove.sk

www.5krokov.sk

www.facebook.com/dove

 

 

Tlačiť Diskusia