Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Chcela by som zbaliť chlapca cez Facebook, ako na to?

17.09.2012 Casprezeny.sk

Sociálne siete ľudí spájajú aj vtedy, keď ich delia kontinenty. Dvesto kilometrov by pre facebook nemalo byť problémom. Má to ale jeden háčik!

Lepšia než láska cez facebook je láska naživo. Lepšia než láska cez facebook je láska naživo.

Veronika: Prosím poraď mi, ako mám zbaliť chlapca na fb? Pridal si ma do priateľov a tak sme si začali písať. Raz som mu povedala, že sa mi páči a on povedal, že som aj ja pekná, ale ďalej sme sa o tom nebavili. No potom som mu ešte viackrát napísala, že sa mi páči viac atď.. On mi na to nepovedal nič. Ale raz sme si písali a som sa ho opýtala, že ako sa má a on že úžasne a ja že prečo a on mi povedal, že bol vonku s inou, ale ďalej sme sa o tom nebavili. Ja mám 13, on 15. On je zo Senice, ja zo Zuberca. Prosím poraď mi, čo mám robiť, keď som mu to už aj povedala? Prosím, som zúfalá!

     Ahoj zúfalá Veronika! Chápala som, že si smutná z toho, že sa snažíš o fešáka a on nič, aj keď ty mu dávaš všemožne najavo, že sa ti páči. Chápala som, že po ňom túžiš a uvažuješ, ako sa stretnúť, ako to posunúť ďalej... Všetko mi bolo jasné, až pokým som neprišla k časti vášho bydliska. Nuž, moja milá, keď ty si z Oravy a on zo Záhoria, poobzeraj sa radšej po niekom, kto je bližšie. Facebookového fešáka môžeš mať za facebookového kamaráta a až raz pôjdete zo školy na výlet dolu na juhozápad, možete sa stretnúť, rovnako keď bude mať on cestu k vám. Ale o nejakom vzťahu na 240-kilometrovú vzdialenosť ani len neuvažuj. Ja viem, že na Orave dobre, na Orave zdravo ale na Orave švárnych chlapcov málo, ale aj tak si myslím, že ich je ešte stále dosť, než aby si musela hľadať známosť takto.

Monika: Asi 3 roky dozadu ma chcel jeden chalan, neskutočne. Ale ja som si ho v tom období moc nevšímala a mala som aj iných chalanov, iba sme si sms-kovali a stretávali sa cestou do školy. No teraz si našiel holku a ja som si uvedomila, že ma to strašne – s prepáčením – serie. Boli sme spolu na diskotéke a tam mi dal pusu, hoci chodí s ňou, ale na nete má stále statusy, ako ju miluje. Nechápem to. Chýba mi, ako ma chcel a neviem, čo mám robiť. Nedávno som mu sms-kou aj niečo naznačila, ale zdá sa, že to nejako nezaberá. Čo mám robiť?

     Milá Monika, zmier sa s tým, že si svoju šancu prepásla a chalan namiesto toho, aby donekonečna vyčkával, kým sa tebe uráči všimnúť si ho, našiel si dievča, ktoré malo oňho záujem. Ako by ti bolo, keby nejaká baba vypisovala tvojmu chalanovi a snažila sa ho zviesť? Pusu na diskotéke zabudni, možno mal vypité, možno ti ju dal kvôli uvoľnenej atmosfére, lebo sa mu páčiš, no má rád svoje dievča, tak im to nekaz. Chceš rozbiť ich vzťah? Načo? Nebudeš šťastná ani ty a nešťastní budú aj ďalší dvaja ľudia. Veď ty ho vlastne ani nechceš preto, lebo by si ho ľúbila, ale iba preto, lebo ťa štve, že nie si stredobodom jeho pozornosti. Tak si ju užívaj tam, kde je, veď chalanov, ktorí by ťa chceli, je okolo teba určite viac než dosť!

Filip: Ahoj Cicuška, ja by som ani tak radu nepotreboval. Je mi to aj dosť blbé, nechcem sa chváliť alebo niečo také, skúseností mám veľa, zatiaľ som každú babu uspokojil a ani jedna sa nesťažovala, len si pochvaľovala, každá sa pri mne spravila aj všetko, ako má byť, aj dlho vydržím, mám výdrž, máme to aj trikrát denne, lenže ja by som veľmi rád vedel, ako u nej dosiahnem druhý typ orgazmu. Neviem, ako sa tomu hovorí, ale že vraj sú dva typy orgazmu, jeden je ten obvyklý a ten druhý dosahuje žena iba zriedkavo a veľmi ma to štve, že s jej bývalým to mala a so mnou to nezažila. Ako to mám spraviť, aby to zažila aj so mnou? Veľmi ma to nahnevalo, keď sme prišli na túto debatu a ona mi toto povedala a stále mi to vŕta v hlave. Skúšal som všelijaké metódy aj tantry, ale asi som v tomto neschopný, ale veľmi ma to trápi, akože ona je spokojná, lenže ja ju musím uspokojiť na sto percent! Poraďte mi, čo mám robiť?

     Ahoj Filip. Mne sa zdá, že tvoje ego utrpelo poriadny úder na solar a to je celý kameň úrazu. Pri sexe ide o dobro obidvoch. Tvojej frajerke je dobre. Tebe je dobre. Tak čo riešiš? Čo sa jeduješ, keď ti ona niečo povie? No a čo, že s bývalým niečo zažila? Teraz je s tebou, tak sa z toho teš a užívaj si a kašli na nejaké pokusy a tantry a bývalých a skúšky. A k tým orgazmom: žena môže dosiahnuť orgazmus vnútorný – vaginálny, alebo vonkajší – klitoridálny. Ktorý je podľa teba ten obvyklý? Každá žena je iná, niektorá dosiahne orgazmus len dráždením klitorisu, iná aj vaginálny a niektoré ženy nedosiahnu žiaden. Nestresuj zbytočne seba a ju, užívaj si sex a nerieš, čo netreba.

Neviete si rady v ťažkej situácii? Trápi vás niečo, s čím sa nemôžete nikomu zdôveriť?
Poradí vám naša Cicuška, odborníčka na sex a vzťahy!


 


Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE