Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Modelka vďaka akné: Cassandra teraz hviezdi v New Yorku!

18.09.2012 Casprezeny.sk

Cassandru Bankson (19) trápi nedokonalá pleť. Aj napriek tomu však nedávno odštartovala svoju kariéru modelky, a to vďaka videu, ktoré nahrala na internet.

Na ňom odhaľuje svoje najväčšie tajomstvo. Odpudivé cystické akné.

Až donedávna odmietala devätnásťročná rodáčka z Kalifornie chodiť do školy, pre neustále posmechy týkajúce sa jej pleti. V štrnástich rokoch jej diagnostikovali cystické akné, po ktorom zostávajú nepekné jazvy.

Skvelá kamufláž

Teraz je však stav jej pleti o 70 percent lepší vďaka pravidelným návštevám u dermatológa. Cassandra začala získavať späť svoju stratenú sebadôveru.

Do podvedomia sa dostala minulý rok, keď na internet nahrala desaťminútové video, kde odhaľuje svoje špeciálne triky s mejkapom, pomocou ktorých príšerné akné "schováva".

Je to moja súčasť ...

Potom, čo sa v nahrávke odlíči, hovorí: "Cítim sa hrozne, toto je pre mňa tá najťažšia vec, čo som kedy urobila. Ale je to bohužiaľ môj tvár, moja neoddeliteľná súčasť," hovorí so slzami v očiach Cassandra.

1400007:fullwidth:true:true:true

Cassandra Bankson: takto v skutočnosti vyzerá moja pleť.

Problém neschováš

Ku koncu videa už vidíte modelku s bezchybnou pleťou. Neuveriteľné! Je takmer na nepoznanie. Sami seba sa okamžite začnete pýtať: Kam zmizla tá dievčina s odpudivým, hnisavým akné?

"A je to! Teraz mám pomerne peknú a čistú pleť," dodáva. Napriek tomu je ale vidieť, že je to iba jednorazové riešenie. Make-upom dokáže svoj problém zamaskovať, ale v hĺbke duše ju trápi to, čo skrýva pod ním.

Dnes dobýva prehliadkové móla

Postupom času sa stala už takmer špecialistkou a jej snom je založiť si vlastnú značku so starostlivosťou o pleť. Potom, čo sa jej podarilo nad nedokonalosťami aspoň z časti vyhrať, dobýva prehliadkové móla.

Svetoví návrhári si ju totiž všimli práve vďaka videu, ktoré sa objavilo na internete a ktoré do dnešného dňa videlo bezmála 12 miliónov ľudí!

Naposledy predvádzala na newyorskom týždni módy. "Je to ako sen, byť tu v New Yorku počas Fashion weeku. Cítim sa teraz oveľa viac sebavedomá," vyhlásila šťastná Cassandra.

1400009:fullwidth:true:true:true

Cassandre Bankson  sa vrátilo sebavedomie.

Cystická akné

Tento druh akné je jedným z najsilnejších, všeobecne je charakterizovaný tvrdými, polotekutými ložiskami pod kožou. Cystické akné je najbežnejší typ, ktorý sa často končí nevzhľadnými jazvami. Je to, žiaľ, pamiatka na celý život. Jaziev sa môžete zbaviť jedine laserom.

Tlačiť Diskusia (6)
NEPREHLIADNITE