Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Odmala robil opičky! Ktorý herec vyrástol z okatého chlapca?

25.09.2012 Casprezeny.sk

V detstve si vystačil s farbičkami a jeho rodičia nepredpokladali, že mu učaruje práve herectvo. No už odmala mal zmysel pre humor a to mu vydržalo dodnes.

Malý Luco robil opičky od mala,čo vidno aj na fotografiách. 12 obrázkov vo fotogalérii Malý Luco robil opičky od mala,čo vidno aj na fotografiách.

To, že si Luco, ako mu doma zvykli hovoriť, vyberie herectvo, jeho rodičov najprv zaskočilo a odhovárali ho od tohto kroku. Keďže rád kreslil, navštevoval aj umeleckú školu, chcel sa vyučiť za kovorytca. Na skúškach však neuspel a tak išiel do Poltára za sklára.

Keďže Luco od svojho zámeru neupustil, jeho otec ho napokon na prijímačky na herectvo osobne odviezol. Luco postúpil až do tretieho kola a keď mu potom prišiel domov list o prijatí, jeho mama ho niekoľko dní skrývala, aby radostnú správu oznámila až sa zíjde celá rodina.

Lukáš Latinák dnes pôsobí v Divadle Astorka, diváci si ho obľúbili aj vďaka Profesionálom. Pred dvomi rokmi získal cenu Absolútny OTO, keď mu diváci do televíznej ankety poslali najviac hlasov.

1406558:fullwidth:true:true:true

S mladšou sestrou Alenkou (vpravo) sa radi hrávali v obchode medzi regálmi.

1406565:fullwidth:true:true:true

Odmala vraj robil kadejaké opičky.

1406559:fullwidth:true:true:true

Už na vysokej škole sa Kobielsky, Kemka, Miezga, Jakab a Latinák stali nerozlučnými kamarátmi.

1374936:fullwidth:true:true:true

„Hijó, Pejo!“ zvolal Latinák, keď vyliezol na leva.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE