Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Nový imidž Natalie Portman: Z Čiernej labute je blond myš

25.09.2012 Casprezeny.sk

Jedna z najkrajších žien Hollywoodu bola známa svojimi hlbokými tmavými očami a bujnou hrivou tmavých vlasov. Teraz je z nej tuctová blondína.

Tmavé vlasy Natalie Portman sú minulosťou. Vzdala sa ich kvôli novej filmovej úlohe. 9 obrázkov vo fotogalérii Tmavé vlasy Natalie Portman sú minulosťou. Vzdala sa ich kvôli novej filmovej úlohe.

Čierna labuť Natalie Portman (31) sa zaradila do zástupu hollywoodskych blondínok. Do rúk hviezdnej kaderníčky Tracey Cunningham sa oscarová herečka zverila kvôli filmovej úlohe. Odmietla zatiaľ špecifikovať, o akú snímku sa jedná a rovnako neprezradila, akú postavu by mala stvárňovať.

Nie je to jej prvá radikálna zmena účesu. Tú spravila Natalie už pred šiestimi rokmi, keď si pre stvárnenie Evey vo filme „V ako Vendeta“ vyholila hlavu dohola. Tmavookej mamine 14-mesačného Alepha oholená hlava neubrala na kráse, ale pridala na zaujímavosti.

226805:fullwidth:true:true:true

Dokonca aj krátke vlasy jej jemným črtám mimoriadne pristali.

79306:fullwidth:true:true:true

To sa však o jej novej zosvetlenej podobe príliš povedať nedá. Blond Natalie pôsobí fádnym dojmom, stratila svoj esprit a pôsobí ako sivá myš.

1406569:fullwidth:true:true:true

My dúfame, že kráska sa po skončení filmovania vráti k svojej pôvodnej farbe, lebo nie vždy je blond plusom. Čo si myslíte vy? Hlasujte!

Tlačiť Diskusia