Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Aneta Parišková sa strachuje: Danielko podstúpil operáciu

25.09.2012 Nový Čas

Aneta Sedlmair-Parišková (39) má doma malého pacienta. Jej syn Daniel (4) musel ísť na operáciu mandlí. Moderátorka váhala, či je to správne rozhodnutie.

Aneta verí, že zákrok Danielkovi pomôže. 10 obrázkov vo fotogalérii Aneta verí, že zákrok Danielkovi pomôže.

Nakoniec ju však po radách praktickej lekárky presvedčili aj špecialisti. Teraz dúfa, že synčekovi sa polepší a zastavia sa tak jeho opakované infekcie, ktoré boli u nich doma na dennom poriadku.

Aneta Sedlmair-Parišková sa bude istý čas starať o svojho malého maróda, syna Danielka. Ten totiž podstúpil operáciu mandlí, ktorá už bola v jeho prípade nevyhnutná. „Býval často chorý, takže sme pristúpili k takémuto riešeniu. Zle spinkal, no tak verím, že táto operácia nosných mandlí mu pomôže,“ prezradila Novému Času Aneta.

Tá si všetko ohľadom zdravotného stavu svojho syna poriadne naštudovala, veľa sa pýtala odborníkov. „Bolo mi teda povedané, že toto je správne riešenie,“ povedala moderátorka a dodala: „Nosná mandľa prestane byt užitočná a stane sa ložiskom baktérií, a to sa stalo aj v našom prípade.“

1406873:gallery:true:true:true

Syn Anety Pariškovej Daniel podtúpil operáciu nosných mandlí.

Mamička si Danielka odviezla domov v ten istý deň, ako ho operovali, ráno bol na sále a poobede už ležal doma. Podla slov moderátorky všetko prebehlo bez komplikácií, i keď chvíľku ešte potrvá celkové uzdravenie.

PORADNE: zdravie (1) , Zdravie (1) , chudnutie s forskolinom (4) , Zdravie (1) , Aký bude rok 2014? (6)
Tlačiť Diskusia (13)
NEPREHLIADNITE