Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

4 najlepšie sexuálne polohy pre ženy: Orgazmus je istý!

09.11.2012 Casprezeny.sk

Pre mužov je to ľahké. Sex sa pre nich rovná orgazmus. U nás je to  zložitejšie! Štúdie ukazujú, že len 30 percent žien dosahuje orgazmus pri klasickej súloži.

Nehanbite sa a zaistite si cestu na vrchol. Nehanbite sa a zaistite si cestu na vrchol.

Aj tu však existuje jednoduchá pomoc!

Nemajte strach, aj pre tých zvyšných 70% žien existujú efektívne spôsoby, ktoré môžu výrazne zvýšiť šance. Zisťovali sme, ktoré sexuálne pozície vám najlepšie a najrýchlejšie pomôžu pri ceste na vrchol rozkoše.

Sexuologička Allison Anglie hovorí, že základom úspechu je dobre poznať samu seba a nebáť sa svojho tela. Ako prvý krok k úspechu radí pohrať sa sama so sebou, aby ste zistili, ktoré body na vašom tele najlepšie reagujú na erotické dráždenie. Až potom začnite experimentovať s partnerom. Vyskúšajte 4 osvedčené pozície a zažite tú pravú extázu!

Hlavné pravidlo znie: buďte hore! Tak máte oveľa viac šancí dosiahnuť orgazmus. Lepšie si tak sama regulujete intenzitu dráždenie i uhol a hĺbku prenikania. Ľahšie zladíte svoje pohyby s telom partnera.

Vyskúšajte:

1. Hojdací kôň

Sedíte obkročmo na svojom partnerovi a pevne ho zvierate stehnami. On je mierne v záklone, nohy má prekrížené. Vyskúšajte túto pozíciu na stoličke (len na takej vysokej, aby sa vaše nohy dotýkali zeme, lepšie sa vám bude odrážať hore a dole).

2. Košík

Ste hore, sedíte obkročmo a opierate sa o svojho partnera. Ten vám tak počas súlože môže ľahko ústami dráždiť bradavky.

3. Had

Mnohé ženy považujú túto pozíciu za najjednoduchšiu cestu k orgazmu. Je zaujímavá aj pre mužov, pretože vás cítia oveľa intenzívnejšie a pevnejšie. Ležíte na partnerovi a objímate ho okolo krku, nohy máte obaja natiahnuté.

4. Nožnice

Váš partner leží na chrbte s natiahnutými nohami, vy sedíte obkročmo na ňom tvárou v tvár a zľahka prehnutá do oblúka. Tak mu totiž umožníte hrať sa s vaším klitorisom.

Tlačiť Diskusia (3)