Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Natália hľadala Farmára, bude teraz hľadať dieťa v domove?

29.11.2012 Casprezeny.sk

Ukazovať farmárovi svoje kozy a bobra sa Natálii nevyplatilo. Čo bude ďalej?

Natalia doplatila na svoje divoké vystúpenie a musí dokazovať materinskú lásku. 6 obrázkov vo fotogalérii Natalia doplatila na svoje divoké vystúpenie a musí dokazovať materinskú lásku.

Farmárka Natália išla hľadať farmára, namiesto toho však ju našla sociálka a teraz ju preverujú, či sa dokáže postarať o svojho syna. No dobre, nebolo to len tak, že „Poďme, kolegyňa moja sociálna, mrkneme sa do tých Čičmanských, či je tam všetko s kostolným poriadkom...“ Natália sa najprv popretŕčala komplet ako ju Pánbožko a rodičia stvorili a to nie kdesi na žúre či v bare, ale rovno v celoslovenskej pôsobnosti. Spolu so súperkou Lindou ukázali farmárovi Radovi svoj statok – štyri kozy a bobra. Pridali zopár bozkov medzi sebou plus nejaké tie neprístojnosti, ktoré sa robievajú na žúroch pod vplyvom alkoholu, síce nie bežne, ale zase ani nie až tak zriedkavo. V každom prípade, keby sa každej matke za to brali decká, tak by sa nestíhali stavať nové decáky. Ale späť k dianiu v šou. S Radom si to predstavenie Natálie a Lindy pozrelo aj celé Slovensko, teda aspoň tí, čo sledujú Farmár hľadá ženu. A keďže sa Natáliin striptíz následne pretriasal aj v médiách, videli jej ženské zbrane aj tí, čo Farmára nesledujú. Takéto počíňanie slobodnej matky nemohlo zostať bez odozvy sociálnej kurately. Novodobá inkvizícia spustila hon na ďalšiu bosorku... Čo na tom, že im priamo za oknami krúžili na metlách ďalšie? Táto bola v telke!

Vidíš, Natália, vidíš. Trocha vzrúša a hneď máš o adrenalín na niekoľko mesiacov postarané. Bolo ti to treba? Keby si sa trochu krotila v tej telke, nikto by si na sociálke ani len nespomenul, že existuje nejaká slobodná matka Natália. Nikoho by nezaujímalo, či máte vôbec kde bývať, či má malý dosť hračiek, či chodí čisto oblečený, či má čo jesť, či si zamestnaná a keď nie, beda ti! Budeš musieť dokazovať lásku a starostlivosť a v noci sa budiť z príšerných snov o synovi v decáku...

Že sa ti vidí nezmyselné dokazovať materinskú lásku? Že si myslíš, že to, čo robia dospelé ženy po nociach nemá nič spoločné s tým, ako sa starajú o svoje deti a ako ich milujú? Že by mali radšej preverovať socky, ktorých decká sa flákajú, okrádajú, fetujú a viditeľne sa o ne nikto nestará? Ale to nie je také jednoduché a navyše, komu by sa chcelo chodiť do takýchto pomerov, kde dostaneš v lepšom prípade vši, v horšom nôž do brucha? A že na žúroch smotánky sa robia ešte divokejšie veci? Ale no tak, nebuďme naivní, kto by už len prešetroval slobodnú, dobre situovanú ženu, o ktorej deti sa predsa celé dni a noci stará opatrovateľka!?

No nič, Natália. Čakajú ťa krušné časy a snáď sa budúce súťažiace matky poučia. Lebo bojovať o výhru v realityšou môže mať aj pre tú najmilujúcejšiu maminu za následok dlhoročný boj s veternými mlynmi v skutočnej realite.

Tlačiť Diskusia (2)
NEPREHLIADNITE